Рівнозначна оголошенню війни!!! У США заявили про атаку Росії

Uncategorized

У США виявили масштабну російську кібератаку, якої зазнали комп’ютерні мережі безлічі міністерств і агенцій федерального уряду — від міністерства оборони і держдепартаменту до Національного інституту здоров’я, а також мережі багатьох приватних компаній.

Як з’ясувалося, російська розвідка отримала доступ до комп’ютерних мереж федерального уряду ще в березні 2020 року, і за цей час вона могла викрасти незліченну кількість інформації.

Загрузка...

Агенція кібербезпеки і безпеки інфраструктури міністерства внутрішньої безпеки заявило, що розпочата Росією операція несе «смертельний ризик для федерального уряду».

Російська розвідка протягом дев’яти останніх місяців методично викрадала інформацію з комп’ютерних мереж практично всіх федеральних міністерств і агенцій, включаючи міністерство оборони і агенції з ядерної безпеки, у веденні якого знаходиться, зокрема, збереження американської ядерної зброї.

Російський злам був випадково виявлений приватною компанією в зв’язку з тим, що була зламана її комп’ютерна мережа. Урядові служби захисту інформації повністю не бачили того, що відбувається.

Дехто з сенаторів вже заявили, що ця кібератака рівнозначна оголошенню війни.

Loading...

Myroslav Hai

Loading...