Пeкло на Землі! Відео з Одeси! Хвoрі на COVID-19 лежать разом із тілами п0мерлих (ВІДЕО)

Uncategorized

В одеській лікарні №5, де лікують пацієнтів із коронавірусом, не вистачає кисню, від чого люди помирають, а їхні тіла лежать у палатах разом із живими.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на волонтерів, які допомагають хворим (щоб подивитися фото й відео, доскрольте сторінку до кінця).

Загрузка...

Черга зі швидких в одеську лікарню.

На кадрах, знятих телеканалом, видно, що біля лікарні від ранку зібралася велика черга з автомобілів швидкої допомоги. Зазначається, що туди на добу привозять по 50 людей.

Волонтери в цій медустанові зробили фото, на яких тіла померлих пацієнтів лежать просто в палатах і коридорах.

Loading...

Померлий від коронавірусу пацієнт одеської лікарні.
«Фото дуже жахливі, зображені мертві люди, які померли від коронавірусу й померли не в реанімації, а просто у відділенні, куди їх доставили. Мене найбільше налякало те, що розповідається, ніби система медицини в нас готова до пандемії. Я вам скажу, що це брехня», – зазначив киянин Іван Кудрявський.

Померлі від коронавірусу в коридорі одеської лікарні.
Він розповів, що батьків госпіталізували у важкому стані, проте в лікарні не знайшлося обладнання для їх порятунку. Чоловік звертався до волонтерів по допомогу.

«Бракує кисню, ми привозимо його в стаціонар. Там умирають люди», – пояснила керівниця благодійного фонду «Корпорація монстрів» Катерина Ножевнікова.

Померлі від коронавірусу лежать у палаті разом із живими.
У лікарні підтвердили, що фото справжні. За словами заступниці директора з медичних питань Людмили Бірюкової, вони минулого тижня відкрилися як сортувальна медустанова, а відділення для пацієнтів із коронавірусом на 90 ліжок заповнилося за дві доби.

Loading...

Критична ситуація склалася в лікарні №5.
«Навантаження божевільне, є такі випадки, коли вмирають кілька пацієнтів, тому не завжди встигаємо вчасно прибрати (тіла), проте робочий процес уже налагоджується», – зазначила Бірюкова

Нагадаємо, що раніше Ножевнікова вже заявляла про брак кисню й ліків для пацієнтів із коронавірусом в одеській лікарні. За її словами, до 5 грудня мають доставити 40 концентраторів.

Джерело

Loading...