«Нас відмажуть..» В самому центрі Львова поліцаї «просто так» ж0рстоко побuли ветеранів російсько-української війни (ФОТО)

Uncategorized

В центральній частині міста Львова побили ветеранів російсько-української війни. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook Андрій Мочурад, ветеран війни, відомий мандрівник, який здійснив мандрівку автостопом до Антарктиди.

Чоловік звинувачує у побитті представників поліції.

Загрузка...

«Учора у понеділок, у Львові, на проспекті Свободи близько опівночі, на мене та мого побратима, також громадського діяча та ветерана російсько-української війни, Віктора Бараника, зі спини напали троє молодиків спортивної тілобудови.

Мені та Віктору завдали тілесних ушкоджень середньої важкості – зокрема, зламаний ніс, зламані зуби, численні забої, тощо. Напад був без жодного приводу у самому центрі Львова!

Після чого, нападаючі пробували втекти. При їх затриманні, виявилось що нападаючі, є діючими працівниками поліції, проте були у цивільному і звісно не показували посвідчень перед нападом.

Імена “героїв” Цімерман Павло Романович, Вовчик Богдан Тарасович, Остапович Андрій Васильович. Були у Львові на навчанні поліцаїв.

Loading...

Молодики, навіть у відділку вихвалялись що вони нетверезі, та що їх “відмажуть”, бо вони самі поліція. Чомусь попри нашу не одноразову вимогу, у нападаючих не взяли кров на аналіз вмісту алкоголю чи наркотиків.

У той же час на площі Ринок було з десяток екіпажів поліції, котрі будучи при виконанні, “воювали” з рестораторами та туристами, замість патрулювати»,- зазначається у дописі.

У поліції наразі ситуацію не спростовують, але й не коментують.

Loading...

Джерело

Loading...