Глава бoйoвиків Пушилін переніс атаку «ДНР» на ЗСУ: озвучено новий ультиматум

Uncategorized

Терористи «ДНР» вирішили перенести на 9 вересня операцію зі знищення споруд ЗСУ під Горлівкою Донецької області.

Як повідомляють підконтрольні «ДНР» ЗМІ, нову дату озвучив представник «народної міліції» Едуард Басурін.

Загрузка...

«У ході спостереження за ділянкою поблизу лінії зіткнення біля селища Шуми, починаючи з 5 вересня, була помічена певна активність з боку українських збройних формувань. На даний момент поки неможливо точно встановити, чи спрямовані ці дії на демонтаж незаконно споруджених позицій, або ж навпаки на ще більше їх зміцнення з метою ескалації обстановки», – заявив Басурін.

За його словами, ватажок «ДНР» Денис Пушилін прийняв рішення продовжити спостереження за ситуацією і перенести початок операції з усунення українських укріплень на 10:00 9 вересня.

Басурін підкреслив, що «українська сторона все ще має можливість самостійно усунути допущені порушення додаткових заходів щодо посилення режиму припинення вогню і в термін до 22:00 8 вересня надати відомості про письмово зафіксований факт демонтажу незаконно споруджених укріплень».

Як повідомляв OBOZREVATEL, 5 вересня Пушилін пригрозив знищити інженерні споруди ЗСУ біля лінії розмежування на Донбасі, які ті нібито пересунули.

Loading...

«Офіційно заявляю, що відповідно до пункту «е» додаткових заходів мною прийнято рішення видати наказ про відкриття вогню по незаконно зведених інженерних спорудах в районі населеного пункту Шуми», – висловився терорист.

Джерело

Loading...