Українці б’ють на сполох: «Люди Медведчука викуповують цілі полігони і тренуються, оформляють зброю»

Uncategorized

Проросійські сили готують загони «тітушок» до повторення сценарію 2014 року

Про це в інтерв’ю одному з українських YouTube-каналів розповів відомий громадський активіст, учасник Євромайдану та війни на Донбасі Євген Карась, передає Еспресо.TV.

Загрузка...

Він уточнив, про яке саме середовище йдеться, — «люди Медведчука».

«Люди Медведчука по всіх областях України зараз арендують різні стрілецькі клуби, клуби навчання тактичній медицині. На Закарпатті у них люди навіть займаються мінно-підривною підготовкою. Запрошують фахівців з Києва. Вони по 15, по 30 людей викуповують цілі полігони і тренуються, тренуються, оформляють зброю тощо», — зазначив Карась.

Фінансування подібних заходів, за його даними, йде через близький до Росії паливно-мастильний бізнес.

«Грошей у них вистачає щоб купити всіх «тітушок», всіх їх озброїти і вони підуть на убой», — додав Карась.

Loading...

Тобто, за його словами, є цілком реальна загроза розгортання сценарію подій по аналогії з 2014 роком, коли спершу за сприяння тогочасної влади чинили беззаконня «тітушки», а потім з’являлася справжня російська бойова агентура, яка вже своєю чергою торувала шлях військам РФ.

«Я тут прихильник людей з Донецька і Луганська, які вважають, що коли приходить «русская весна», з нею не треба розмовляти, її треба давити, тому що усі ці ідіоти за гроші є першим транзитним етапом, після якого вже заходять «мотороли». Перший бій «Мотороли» був у Харкові, на Римарській, саме з «Азовом», — нагадав Карась.

Що ж стосується нинішньої ситуації, то поки що, як вважає активіст, правоохоронні органи на неї не реагують.

Нагадаємо, у Харкові судять учасників зіткнення з «молодіжкою» партії ОПЗЖ, що мало місце на автошляху Полтава — Харків поблизу Люботина. Їм присуджують по 60 діб арешту.

Ветерани АТО й націонал-демократи з Ужгорода кажуть, що в ОПЗЖ бояться з ними спілкуватися.

Джерело

Loading...
Loading...