«Арєст расійскіх граждан нє саатвєтствуєт духу братскіх саюзнічєскіх атнашеній» — МЗС Росії вимагає у Білорусі негайно звільнити б0й0виків

Uncategorized

Російська Федерація наполягає на якнайшвидшому звільненні заарештованих у Білорусі бойовиків приватної військової компанії «Вагнера». Москва заявляє, що затримання росіян не відповідає «духу братських союзницьких відносин», зазначають Патріоти України.

Про це йдеться в заяві Міністерства закордонних справ Росії за підсумками зустрічі з послом Білорусі Володимиром Семашко.

Загрузка...

Повідомляється, що на зустрічі особливу увагу приділили затриманню 33 громадян Росії. Російська сторона заявила, що арешт було здійснено нібито під надуманим приводом. Крім того, Москва підкреслює, що не збирається втручатися у внутрішні справи Мінська.

«Наполягаємо на об’єктивному розслідуванні білоруськими партнерами в тісній взаємодії з російськими колегами всіх обставин події і якнайшвидшому звільненні затриманих російських громадян», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив, що серед заарештованих у Білорусі бойовиків «Вагнера» можуть бути люди з подвійним громадянством, які воювали проти українських військових на Донбасі.

Loading...