Волонтер Зеленському: Ми мусимо це зробити! Інакше це буде початок кінця для нашої держави…

Uncategorized

Так , я голосувала за Зеленського , бо п’ять років виступала проти Порошенко . Чому ? Я не знаю за його «корупційні схеми » , я не знаю за його «відкати » , я далека від цього , як що це було , то треба доводити та притягувати до відповідальності .

Але , я живу поруч з війною , я щомісяца вже шостий рік допомагаю відправляти додому «груз 200» . І це страшно . Страшно дивитись в очі тим , хто приходить провести в останній путь побратима і повертається туди , де вбивають . Шостий рік у нас іде неоголошена війна з російськими окупантами .
Шостий рік ми намагаємось докричатись до суспільства , що не може бути жодних «мінських домовленостей» , які започаткував Порошенко , і саме тому я була проти нього . І з цих перемовин сьогодні дуже складно вийти , бо до них прив’язані санкції .

Загрузка...

Але ми мусимо це зробити ! Ми повинні притягнути до відповідальності підписантів «Будапештського меморандуму » , бо вони були гарантами нашого суверенітету , коли ми відмовились від ядерної зброї , і тільки так ми змусимо Росію повернути нам наші землі .Попередня влада навіть не намагалась це питання підіймати на державному рівні , тож » не наступайте на ті ж самі граблі » .

Так , ми всі прагнемо миру , а ті , що живуть поруч з війною , мабуть більше за всіх .

Але!!!

Жодних «автономних лднр » , жодних «референдумов и выборов » на непідконтрольній нам теріторії , жодних «розведення військ » .

Loading...

Тільки на кордони України повинна повернутись наша армія !

Інакше це буде початок кінця для нашої держави , а не «мир любой ценой «.

Галина Геннадіївна Однорог

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...
Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *