Тягнибок новому міністру: «Або поважаєш Україну і працюєш на українців, або — геть з України»

Uncategorized

Українофоби? Невігласи? Чи одне з іншим змішане? Читаю заяви нового міністра культури (https://www.bbc.com/ukrainian/features-49837233) — і намагаюся з‘ясувати: кого набрали в цю владу? Бо не може притомний політик говорити таке про Степана Бандеру!

По-перше, тому, що за 28 років незалежності міг би вивчити історію України та зрозуміти: Бандера і бандерівці боролися за Незалежність України, в якій він став міністром. І мова тут не про нюанси національно-визвольної боротьби того періоду, а про те, що Бандера життя поклав на вівтар боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу!

Загрузка...

По-друге, тому, що такими заявами він порушує закон про засудження совєцького та нацистського режимів (спробував би сказати, що в нацистському режимі було щось «неоднозначне»).

По-третє, тому, що під час війни із Московією — спадкоємницею Совдепії, такі заяви є явним колабораціонізмом, проявом антиукраїнської й антидержавної позиції. Це працює винятково на користь Кремля, деморалізує українців і паплюжить пам‘ять про багатьох героїв, які були вихованими у бандерівському дусі й загинули, захищаючи Україну.

Сьогодні цей міністр ставить під сумнів Бандеру, а завтра що? Бандерівське вітання «Слава Україні! Героям слава!», червоно-чорний прапор УПА і, зрештою, саму Незалежність? Закінчується таке, як каже історія, десь у Ростові. Тому, доки не пізно, раджу міністрові:

— раз і назавжди зарубати собі на носі: Степан Бандера — це прапор боротьби за Незалежність (і не колись, а сьогодні — в часі московсько-української війни);

— підтримати Проект Закону про правонаступництво України щодо Української Народної Республіки (№ 2068 від 05.09.2019 року), який зареєструвала народний депутат України від ВО «Свобода» Оксана Савчук.

Або поважаєш Україну і працюєш на українців, або — геть з України.

Олег Тягнибок

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Loading...

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *