Будь ласка, не забувайте що в країні вiйна, помоліться за здоров’я поранених та згадайте у молитві тих, хто віддав за нас з вами своє життя, — волонтер

Uncategorized

Забуття… або навіщо приходити в шпиталь?

Борт… ми чекаємо кожен борт з нашими пораненими захисниками завжди з тривогою та нетерпінням. Тривогою тому що хвилюємось як долетять важкопоранені, чи не погіршиться їх стан.

Загрузка...

З нетерпінням тому що обов`язково серед них буде хтось знайомий. Так, для тих з нас, хто їздить на фронт, бійці стають частинкою нашого життя. А ще багато хто з військових повертається в госпіталь вже не з першим пораненням або контузією.

Зрозуміло, що для більшості киян та гостей міста це просто чужі незнайомі люди… АЛЕ саме ці люди, не вагаючись ризикували своїм життям і втратили здоров`я за нас всіх, за наших дітей, за наших батьків, за те щоб Київ та інші міста не чули постріли та артилерійські вибухи, не бачили згорілі й зруйновані будівлі….

Невже вони, наші поранені захисники, не заслуговують на елементарне «Дякую» та міцне потискання руки?

Прийти у госпіталь просто подивитись їм у вічі й просто обійняти, даруючи частинку свого тепла — це ж зовсім просто.

А якщо вам важко бачити поранених хлопців або маєте зовсім обмаль часу — наберіть номер волонтерів шпиталю та запитайте чого зараз потребують хлопці й ви почуєте зовсім банальні речі: фрукти або воду, йогурт або кефір чи можливо якісь ліки.

Або можете принести щось «смачненьке» або те що потрібно за списком на сторінці «Волонтерськая Сотня Госпиталь»
https://www.facebook.com/Volonterska.Sotnya/

Будь ласка, не забувайте що в країні війна, помоліться за здоров`я поранених та згадайте у молитві тих, хто віддав за нас з вами своє життя.

Loading...

P.s. І якщо побачите лікарів, медсестер та волонтерів (особливо тих, які в медичних халатах у відділеннях) на территорії госпіталя — подякуйте їм за невтомну працю вже 5 рік…

ДОПОМОГА ПОРАНЕНИМ та МЕДИКАМ
ПриватБанк 5168 7420 1680 3284
Воронкова Наталія

P.p.s. Для тих, хто ще може і хоче допомагати.
Необхідно військовим на передову: генератори, бензопили, лопати, сокири, електроплитки, акумулятори, запчастини для медичних евакуаційних автомобілів. Актуальні ще: батарейки, будівельні мішки, скоби для колод, робочі рукавички, плівка та ін.

Також ми з радістю приймемо в дар для військових на передову або для мирних жителів зони АТО/ООС (ви самі визначаєте кому допомагати) будь-яку б/у побутову техніку: чайники, електроплитки, морозилки, холодильники, пральні машинки і звичайно ж памперси і звичайні щоденні ліки для наших підопічних бабусь і дідусів.

————————————————————
1. Головний Військовий Шпиталь, Печерськ, заїзд з Лабораторного провулка
Працюємо з 10:00 до 18:00 понеділок-субота
Телефони:
093-687-03-38 Юлія, ліки
063-863-06-31 хоз.потреби

2. Бульвар Верховної Ради, 21Б
Працюємо з 11:00 до 18:00
093-585-84-64 Ніна
068-986-4593, 093-687-0338 Юлія

3. Відправити посилку Новою Поштою ( за наш рахунок, у нас є бали НП)
Київ, НП-71, ГО «Волонтерська Сотня Доброволя», 050-332-66-01

Фото з особистого архіву.

Nataly Voronkova

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *