Життя налагоджується! Тільки не у всіх! Українським чиновникам знімуть обмеження на розмір зарплат

Uncategorized

Українські можновладці розраховують, що введене на період карантину обмеження заробітних плат чиновників, депутатів, прокурорів, суддів, керівництва і правління державних компаній і членів наглядових рад державних компаній до розмірів 10 мінімальних заробітних плат (47,2 тис. Гривень) припинить свою дію до кінця червня .

Про це йдеться в направленому на розгляд ради директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) проект меморандуму, — передає Хвиля з посиланням на Українські новини.

Загрузка...

«Був введений тимчасовий фіксований максимум для всіх зарплат в державному секторі, в тому числі в державних органах та державних підприємствах. Цей максимум повинен бути скасований до кінця червня, оскільки заходи щодо стримування COVID19 поступово скасовуються», — йдеться в документі.

Дана міра вказана в розділі меморандуму, присвяченій виділенню додаткових бюджетних коштів для протидії коронавірус і підтримки домогосподарств і дрібного бізнесу в зв’язку з карантином.

Раніше повідомлялося про те, що чиновники залишили собі можливість, що дозволяє отримати зарплату понад 47 тисяч гривень.

Згідно з прийнятими змінами до Державного бюджету, зарплата чиновника не може перевищувати 47 тисяч 230 гривень.

Loading...

Незважаючи на це, чиновники все ж залишили собі невелику «лазівку», яка дозволяє отримати зарплату значно більшого розміру.

При цьому, в Україні всього 4,3% працівників отримують зарплату понад 20 000 гривень, тоді як 21,3% — заробляють від 4723 грн до 6000 грн.

На кінець березня (в період карантину в Україні) кількість штатних працівників, яким оплачено 50% і більше робочого часу, встановленого на місяць, склала 7061,9 тис. Осіб.

У свою чергу, прості українці «заплатять» за транш МВФ тарифами і пенсіями.

Так, серед нових умов отримання грошової позики від Міжнародного валютного фонду — підвищення пенсійного віку, закриття деяких шкіл і підвищення тарифів.

Джерело

Loading...
Loading...