Зґвалтування у Кагарлику: постраждала дівчина вперше розповіла, що відбувалося у відділенні поліції

Uncategorized

За словами дівчини, у кабінетах сиділо багато співробітників, проте ніхто не вийшов їй допомогти.

Свідками зґвалтування та катування 25-річної дівчини у відділенні поліції Кагарлика були багато правоохоронців, які не втрутилися в ситуацію.

Загрузка...

Про це вона особисто уперше публічно заявила в ефірі одного з українських телеканалів.

«Завели мене на другий поверх, і там вже почали: «Давай, розповідай про магазин (її викликали як свідка у справі про крадіжку в сільському магазині – прим.ред.)». Кажу: «Я навіть не знала, що його пограбували чи що». — «Та що ти мені розповідаєш?! Ти що, брешеш?». Поліцейському каже: «Давай, протигаз неси». Двері відчинені були. І їх багато сиділо по кабінетах: там той, там той – і всі ж чули, і ніхто не виходив», – згадала дівчина.

За словами постраждалої, після цього поліцейські надягали на неї протигаз і затискали його знизу.

Також вона розповіла, що правоохоронці її побили, після чого прикували наручниками до батареї у коридорі і пішли пиячити. Проте згодом повернулися і завели дівчину до кабінету, де один із них її і зґвалтував, інший у цей час сидів за комп’ютером.

Нагадаємо, у місті Кагарлик Київської області 25 травня внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських місцевого відділення за підозрою у зґвалтуванні 25-річної дівчини.

У Державному бюро розслідувань розпочали розслідування та оголосили підозру 29-річному оперативнику Сергію Сулимі та 35-річному начальнику сектору кримінальної поліції відділення Миколі Кузіву.

26 травня обом поліцейським обрали запобіжний захід на два місяці у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Loading...
Loading...