«Вова Пy в ш0ці!» — США з Україною випробували над Чорним морем бойову ракету AGM-158C LRASM (ВІДЕО)

Uncategorized

Бомбардувальники США В-1В Lancer, які здійснили минулого тижня дальній рейд над Європою і, зокрема, Україною, випробували над Чорним морем нову американську протикорабельну ракету авіаційного базування.

Вона називається AGM-158C LRASM, пуски пройшли 29 травня. Про це повідомляє пресслужба Стратегічного командування США.

Загрузка...

«Лансери» з 28-го бомбардувального крила злетіли 29 травня з авіабази Еллсворт, що в Південній Дакоті, перетнули Атлантику, Польщу і приблизно о 10 годині ранку увійшли в повітряний простір України», – нагадали в повідомленні.

Про ракету великої дальності AGM-158C LRASM, випробувальні пуски якої пройшли над Чорним морем, там уточнили, що що вона дозволяє знищувати бойові кораблі супротивника на дальності до 1000 км в умовах сильної радіоелектронної протидії.

«LRASM – це зброя нового покоління, призначена для виявлення і знищення конкретних цілей у групах надводних військових кораблів в умовах радіоелектронної боротьби. Вона грає найважливішу роль у забезпеченні доступу військово-морських сил США для роботи як у відкритому океані, так і в прибережній зоні, завдяки своїй розширеній здатності розрізняти цілі на великій відстані», – характеризує американську ракету підполковник Тімоті Альбрехт.

За його словами, за допомогою сценаріїв навчання під час місій цільової групи щодо бомбардування льотні екіпажі В-1В Lancer можуть навчатися новим загрозам. А підготовка до них, додав військовий США, адекватно готує їх до того, щоб бути готовими до досягнення цілей Стратегії національної оборони.

Варто зазначити, що американські тренування збіглися з випробуваннями новітньої української протикорабельної ракети Р-360МЦ «Нептун». Її пуски, нагадаємо, відбулися того ж дня і приблизно в той же час, хоча загалом проходили на полігоні ЗСУ «Алібей» в Одеській області протягом 27-30 травня.

Джерело

Loading...