Запам’ятайте ці лиця! Гіпнотизують і грабують! «Робота» шахраїв потрапила на ВІДЕО

Uncategorized

У понеділок, ввечері, продавець одного із квіткових павільйонів в Умані затрималася на роботі. У результаті чого стала жертвою шахраїв.

Про це йдеться у матеріалі «Громадське.Умань»

Загрузка...

У магазині було порожньо, до неї зайшов чоловік східної національності і попросив продати дорогий гарний букет. Та він попередив, що прибув до міста з іншої країни і гривень у нього нема – лише валюта.

— Ми ніколи не продаємо за валюту, тільки за гривні. А я чогось погодилася на його умови. Сама не знаю, чого так, – розповідає постраждала.

Чоловік вибрав букет. На що дівчина звернула особливу увагу: він постійно жестикулював, а потім клацнув пальцями. До павільйону зайшов ще один чоловік. Ймовірніше, це був подільник шахрая.

— Він дав мені 200 євро, а я йому – 4 700 гривень здачі. Я перепитала, чи це справжні гроші, я на них дивилася, перевіряла і була впевнена, що це справжня купюра. Здається, це був гіпноз. Я навіть у того іншого чоловіка, який зайшов слідом за “покупцем” питала, чи це справжня купюра. Він теж це підтвердив, — розповідає постраждала.

Loading...

Коли зловмисник покинув павільйон, його товариш ще 20 хвилин відволікав увагу продавчині, ставив різні питання, просив показати букети, а потім і сам зник.

Уже після цього дівчина помітила що їй підсунули сувенірну купюру, а номінал “200” взагалі домальовано звичайною ручкою.

Постраждала звернулася із заявою до поліції і поділилася своєю історією, аби інших попередити.

Джерело

Loading...