Чоловіків попередили про поголовну мобілізацію: влітку в армію загребуть навіть тих кому за 30

Uncategorized

Офіцери запасу пройдуть курси підвищення кваліфікації, але в зону бойових дій не поїдуть.

Нинішнього літа держава планує оголосити масовий призов на військову службу, причому вікові рамки призовників будуть істотно розширені. 

Загрузка...

Перш за все мова йде про офіцерів запасу.  

Про це повідомляє видання “РБК-Україна” з посиланням на прес-службу Генерального штабу ЗСУ.

Відповідний наказ був підписаний главою Міністерства оборони Іваном Руснаком 19 травня. 

Згідно з цим документом, по 16 військово-обліковими спеціальностями планується призвати 500 офіцерів запасу у віці до 43 років. Закличуть тих, хто має вищу освіту (не нижче бакалавра), вже закінчив кафедру військової підготовки, але ще не проходив військову службу.

Призовників відправлять на курси перепідготовки та підвищення кваліфікації при вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах установ вищої освіти, які триватимуть три місяці. Заняття почнуться 2 липня 2020 року.

Мета даних курсів – отримання офіцерами запасу практичних навичок і умінь для збройного захисту батьківщини, накопичення військово-підготовленого ресурсу в запасі після їх звільнення, підвищення рівня укомплектованості Збройних сил України офіцерським складом.

Після завершення підготовки офіцери будуть призначені на посади у військових частинах ЗСУ.

Loading...

Слід зазначити, що офіцерам, які потрапили під заклик, обіцяють такий же пакет соціальних пільг і гарантій, як військовим, службовцям за контрактом. При цьому за призовниками будуть збережені робочі місця, посади і середня заробітна плата в компаніях або інших організаціях, незалежно від форми власності.

Крім того, в Генеральному штабі наголосили, що до участі в Операції об’єднаних сил офіцери запасу залучатися не будуть. Їх участь в бойових діях можливо тільки на добровільній основі після підписання контракту про проходження військової служби.

Loading...