У разі скупчення людей біля храмів поліція застосує спецназ

Uncategorized

В разі непокори людей та їхнього великого скупчення під час Великодніх свят поліція буде залучати сили спеціального призначення.

Про це в ефірі Hromadske заявив радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт.

Загрузка...

За його словами, зараз до охорони громадського порядку та забезпечення дотримання карантину залучено майже 30 тисяч правоохоронців.

«Крім цього, в разі якихось додаткових дій або за необхідності буде залучатися більша кількість особового складу», — сказав Тандіт.

Він розповів, що за статистикою люди частіше ходять до церкви у західних регіонах, тому скупчення людей більш ймовірно будуть саме там.

«Ми попереджаємо людей. Також ми на постійному контакті з ієрархами церков, я практично щогодини спілкуюсь зі священиками різних конфесій, зокрема з очільниками церков. Можу сказати, що у цих областях ми план розробили», — зауважив радник глави МВС.

Loading...

Тандіт уточнив, що говорив про це з очільником Нацполіції Ігорем Клименком, й той заявив, що в разі непокори поліція діятиме згідно з постановою Кабміну №211.

«Ми будемо зупиняти цих людей, у місцях масового скупчення людей будемо використовувати сили спеціального призначення», — наголосив він.

Крім цього, радник МВС нагадав, що попереду ще мусульманські свята, до них правоохоронці також готуються.

Джерело

Loading...