Терміново! Знову борт з пораненими! Є важкі, які одразу потрапляють у реанімацію (ФОТО)

Uncategorized

ЗАХИСТИ ТОГО, хто рятує тебе!

Війна триває…

Загрузка...

І знову борт в госпіталь — це привезли важкопоранених з випадку на полігоні та інших поранених у зоні АТО/ООС.

Є важкі, які одразу потрапляють у реанімацію. Серед них є ампутанти, ті хто втратив кінцівки або отримав множинні осколкові поранення. Отже наших підопічних в госпіталі стає більше…

Команда Волонтерская Сотня Госпиталь продовжує працювати, в умовах посиленого карантину, все необхідне для бійців передаємо тільки через медичний персонал, дотримуючись всіх можливих заходів безпеки.

Але іноді на нашому складі пусто — не вистачає банальних речей: негазованої води або сиру чи печива, вологих серветок, гель-душу чи банального туалетного паперу.

Ми продовжуємо допомагати військовим медикам — закуповуємо все найнеобхідніше для захисту медиків в зоні АТО/ООС та все для допомоги медикам військових шпиталів.

💙💛 Ми зараз дуже потребуємо Вашої допомоги!!!

🙏 Ми будемо дуже вдячні за продукти харчування або засоби гігієни для поранених в шпиталі!

Loading...

Ви можете привезти їх та передати дівчатам з нашого складу Волонтерская Сотня Госпиталь (які звичайно працюють у засобах захисту)

🙏 Звичайно, Ви можете відправити все до нас посилкою за наш рахунок через нашого постійного помічника Нова Пошта

🙏 🙏🙏 Ми розуміємо, що всі ми опинились у невідомому економічному становищі через карантин, але кожна Ваша гривня допомагає купити те, що зараз найбільш потрібно: ліки, які просять медики, сертифіковані дезинфікційні засоби для медиків, пірометри (безконтактні термометри), багаторазові медичні маски чи респіратори, пластикові щитки для захисту обличчя медика, посилені та подовжені медичні рукавички, медичний захисний комплект одягу багаторазового використання зі всією відповідною медичною сертифікацією та ступенями захисту.

ДОПОМОГА ПОРАНЕНИМ ТА МЕДИКАМ.
ПриватБанк.
5168 7420 1680 3284
Наталья Воронкова

❤️ ДЯКУМО, кожному, хто продовжує допомагати ще з початку війни: важлива кожна ваша гривня, яка витрачається , важлива кожна ваша посилка.

❤️ ДЯКУЄМО, кожному, хто зараз, приєднався до нас у цей нелегкий час й допомагає хто чим може: безкоштовно шиє захисні пов‘язки для медиків та дитячих будинків зони АТО/ООС; обзвонює по телефону або шукає в Інтернеті необхідні ліки, медичні засоби захисту або просто корисну інформацію про виробників мед. засобів захисту чи інформацію про світовий досвід боротьби з коронавірусом.

❤️ ДЯКУЄМО, виробникам та медикам інших спеціалізацій, які або роблять суттєві знижки, бо це закуповується для фронту або взагалі діляться з нами безкоштовно самим необхідним: респіраторами, захисними масками, щитками для захисту обличчя.

❤️❤️ Окрема ПОДЯКА, всім епідеміологам, вірусологам, інфекціоністам, анестезіологам, хірургам, фармацевтам та всім медикам, які нас безперервно консультують та допомагають порадами.

Ми розуміємо, що ситуація може погіршитись, ми бачимо зростання тих, хто захворів з кожнем днем і у нас й у світі. Але ми ДІЄМО, ми готуємось — захищатись й захищати тих, хто рятує нас з вами!

1. Головний Військовий Шпиталь, Печерськ, заїзд з Лабораторного провулка
Працюємо з 10:00 до 18:00 понеділок-субота
Телефони:
093-687-03-38 Юлія, ліки
063-863-06-31 хоз.потреби

2. Бульвар Верховної Ради, 21Б
Працюємо з 11:00 до 18:00
093-585-84-64 Ніна
068-986-4593, 093-687-0338 Юлія

3. Відправити посилку Новою Поштою (за наш рахунок, у нас є бали НП)
Київ, НП-51, ГО «Волонтерська Сотня Доброволя», 050-332-66-01

Слава Україні!

Nataly Voronkova

Loading...