Коломойського, неначе охопив дикий сказ! Скандал у прямому ефірі під час ток-шоу «Свобода слова» (ВІДЕО)

Uncategorized

Bау! Скандал у прямому ефірі між Савіком Шустером та Ігорем Коломойським під час ток-шоу «Свобода слова».

Ігора Коломойського, неначе охопив дикий сказ. Bін звинуватив Савіка Шустера у хабарництві й здирництві та багатьох інших гріхах. Звинуватив відомого телеведучого, що той заборгував Ігорю Коломойському два мільйона доларів…

Загрузка...

У відповідь Савік Шустер і його прод’юсер заявили про судовий позов до Коломойского на суму 10 000 000 (десять мільйонів) гривень за наклеп. На виграну у суді суму «Свобода слова» Шустера обіцяє заасвальтувати дорогу між Києвом і Маріуполем.

Скандал відбувся наприкінці телепрограми. Додивіться до кінця. Давно я не бачив, як Коломойський втрачає контроль над собою і його просто несе…

P.S. У психолінгвстиці і НЛП існує метод «антитези» для вивертання персонажів навиворіт, аби виявити і продемонструвати їхнє справжнє нутро. Я цьому вчився за методикою і на творах Сомерсета Моема. Але бачу, що Савік Шустер випередив Сомерсета Моема та інших психолінгвістів і нейролінгвістів. Браво!

P.P.S. Схоже, що цей вербальний скандал вже вирізано з запису у YouTube. Але Соня Кошкіна була свідком словесної перепалки між Савіком і Коломойським.

Думаю, що вона опише цей скандал без прикрас і упереджень.

Rostyslav Demchuk

Loading...

Редакція може не поділяти думки авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.

Будь-який передрук матеріалів з сайту може здійснюватись лише при наявності посилання на puer-press.org.ua, а також на сам матеріал!

Все буде Україна!

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *