Пішла жара! Спливли чергові плівки з компроматом на оточення Зеленського (ВІДЕО)

Uncategorized

Народний депутат від Слуги народу Гео Лерос заявив, що брат голови Офісу президента Денис Єрмак просував на посаду голови НАЕК Енергоатом Володимира Купчака.

Відповідні документи він оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

Загрузка...

Зокрема, в жовтні 2019 року Денис Єрмак направив в офіс прем’єр-міністра аналітичну довідку щодо Енергоатому, в якій рекомендує призначити Купчака на посаду президента НАЕК.

«Ермак, ты п@здун!… Подивіться уважно, хто його [Купчака] лобіював в офіційному зверненні на прем’єр-міністра, що відповідає відео, яке я також додаю, де люди, пов’язані з Денисом, обговорюють, як візьмуть з Купчака за посаду п’ять (схоже, що мільйонів)», — написав Гео Лерос.

Gepostet von Geo Leros am Dienstag, 31. März 2020

На це вже відреагувала нардеп від СН Лада Булах

«Зеленський має наважитись не лише прокоментувати цей інцидент, він має демонструвати проактивну позицію лідера, який не толерує жодних проявів корупції в своїй команді. Президент має бути проактивний і ініціаціювати розслідування щодо цих можливо доказів корупції. Лишатись неупередженим до всіх її учасників незалежно від товаристських звязків, версії про вплив олігархів і їснуючих міфів про особисту помсту і т.і.;

— Вигадані кримінальні справи проти Гео Лероса повинні бути зупинені! І справу про ці відео, на яких ми бачимо «співбесіди» на держ посади треба розслідувати швидко і неупереджено.

— До закінчення цих справ очільник ОПУ Андрій Єрмак має підти щонайменше у відпуску або має бути відсторонений тимчасово на час слідства.

А ми, депутати, зобовязані не замовчувати те, що відбувається прямо серед нас і стосуться нас.

Loading...

Навіть, якщо за нашу позицію на нас теж відкриватимуть справи звинувачуючи в держ зраді.»

Нагадаємо, 29 березня Гео Лерос опублікував відеозаписи, на яких брат голови Офісу президента Денис Єрмак нібито «продає» державні посади. За словами нардепа, він отримав компромат на «флешці».

Джерело

Loading...