“Я iз Дaнeцкaааааа…! Дивіться ким насправді виявилась поплічниця Сивохо (ВІДЕО)

Uncategorized

Пoмiчниця Сивoxи, кoнфлiктoлoг, фaxiвeць з мiжнapoдниx вiднocин i oднa з opгaнiзaтopiв плaтфopми Мapинa Чepeнкoвa пicля зpиву пpeзeнтaцiї Нaцioнaльнoї плaтфopми пpимиpeння i єднocтi,

яку cтвopилa кoмaндa Сepгiя Сивoxo, paдникa ceкpeтapя РНБО з peiнтeгpaцiї тa вiднoвлeнню Дoнбacу, пoдiлилacя cвoїми вpaжeннями i зaявилa, щo пpeзeнтaцiя будe oбoв’язкoвo, бo вoнa з Дoнeцькa.

Загрузка...

Нaгaдaємo, ЖУРНАЛІСТ розкрила хто є ця особина, тож дивіться

А тепер, друзі, дещо прекрасне про «команду Сивохо». Вмощуйтеся зручніше,бо такого ви точно не чекали.

На презентації «платформи примирення і бла-бла» Сергій Сивохо наступне слово після себе дав такій собі Марині Хацаюк (на фото). Зазначив, що в його команді саме вона «відвовідає за коммунікативні технології».

І вже ця Марина далі понесла маячню, що всі війни від поганої комунікації. А рецептом до зупинення війни запропонувала відновлення довіри і зменшення страху між українцями і українцями. Що там десь ще є російська армія Маринка не помітила.

І не помітила Марина Хацаюк російську армію не випадково. Справа в тому, що до того, як почала допомагати Сивохо з комунікаціями, як сам він висловився, «на виконання доручення Володимира Зеленського», Марина Хацаюк разом з чоловіком «відповідала за коммунікаційні технології» в такій собі мутній секті АллатРа. (Уважно дивимося на значок канала на другому фото.)

Секта утворила в Україні кілька років назад. І відома, зокрема, тим, що однією з центральних фігур у міфології секти є такий собі персонаж «Номо», який повинен врятувати всіх слов’ян, і в образі якого кидається в очі ідентичність з чинним президентом РФ.

«На шевронах бійців Нацгвардії, які воюють на сході, члени «АллатРи» вгледіли фашистську свастику», — розказує блогер Валентина Добронравова. Влітку 2014-го незмінний з 1998-го року міський голова Коростеня, комуніст Володимир Москаленко прийняв «Глобальну партнерську угоду АллатРа» у статут міста. А на чолі секти у місті Кропивницькому стоїть Віталій Останній, керівник управління Кіровоградської ОДА, який під час Революції гідності був одним з організаторів місцевого Антимайдану.

Сектанти вірять, що світом правлять архонти, які нав’язують людству життя за «тваринним началом». Осередком архонтів є США – країна, що живе бездуховно, через що у підсумку розпадеться на шість частин. А ще, архонти дико бояться слов’ян, хоч і нав’язують їм свою ідеологію. У секті вважають, що архонти втягнули у війну Російську імперію у війну, організували кризу в країні, привели до влади Тимчасовий уряд, а потім – більшовиків і зокрема Сталіна.

Наразі ж архонти планують почати нову світову війну, і єдиним можливим супротивником, а значить – рятівником людства — стане РФ. На той момент керуватиме країною Номо – месія-благодійник. Сектанти всіляко натякають, що за цим образом ховається Володимира Путіна.

Loading...

Революція Гідності позиціонується сектантами як «світове зло», влаштоване архонтами. Зокрема, про все це можна почути у ролику, який активно поширювався у Мережі з одного боку — сектантами «АллатРи», з іншого — антимайданівцями. «Коли Ви почуєте набат Михаїла, що піднімає народ проти свого народу, ви зрозумієте, що це — правда. Але це вже здійсниться (…) Проллється кров, загинуть люди, але все це буде даремно», — цитують у відео одне з «пророцтв Нових».

«Мы вне политики и вне религии», — пишуть на сайті секти. Це ж треба! І ці «внє палітікі». Яке співпадіння!

І от цих сектантів зібрав навколо себе Сергій Сивохо, щоб вони розказували про «порозуміння і примирення».
А може Сивохо зібрав їх, щоб розказували про месію-Номо-Путіна? Може і сам Сивохо член секти АллатРа?
І якщо Сивохо все це робить за «дорученням Зеленського», то може сектант Аллатри сам Володимир Зеленський?

Ольга Лень

Loading...