И не нужно тешить себя иллюзиями. Не пронесет! Тест-систем у нас нет. Если провести аналогию, мы живем в лесу и вокруг нас горит лесной пожар

Uncategorized

Реальность. «В Черновицкой области зафиксировано уже два случая заболевания коронавирусом, но тест-систем для выявления COVID-19 до сих пор нет.

Об этом вечером в четверг, 12 марта, сообщил мэр Черновцов Алексей Каспрук в эфире ток-шоу «Право на владу».

Загрузка...

«Тест-систем у нас нет. Если провести аналогию, мы живем в доме, в лесу, вокруг нас горит лесной пожар. Можно верить в то, что нас пронесет, но, скорее всего, нам всем вместе нужно готовиться, рубить деревья вокруг нашего дома и запасаться водой», – сказал он.

По словам мэра, учитывая скорость распространения вируса в Европе, количество заболевших в регионе также будет увеличиваться.

«И не нужно тешить себя иллюзиями и сравнивать системы охраны здоровья Украины с Италией, которая на сегодняшний день едва-едва справляется», – заявил Каспрук.»

Станислав Речинский

Zoya Kazanzhy

Італія. Все дуже тривожно. За 24 години кількість загиблих від коронавірусу збільшилась на 31 відсоток. В Італії встановлені 12 000 хворих, померло – більше 800.

Відділення інтенсивної терапії припиняють лікувати людей похилого віку і зосереджуються на тих, хто має вищі шанси вижити. Принцип «лікується той, хто прийшов першим», відхилено. Використовують підхід медицини катастроф – рятують того, хто має найбільше шансів.

Loading...

Відкриті лише аптеки та пункти харчування. Все інше – зачинено. В тому числі храми. Вулиці — порожні.

Прем’єр-міністр Конте звернувся до нації і подякував тим італійцям, які працюють, жертвуючи собою.

Всі учбові заклади закрито. Всі, хто не працює в сфері життєзабезпечення, відправляються додому.

Вчора Саудівська Аравія призупинила поїздки своїх громадян за кордони країни та всі пасажирські перевезення. Дозволені поки що гуманітарні, комерційні та вантажні перевезення.

Австрія та Словаччина не впускають в свої країни італійців чи пасажирів з Італії без медичних посвідок.

Медики попереджають, що Великобританія та США стикнуться з ситуацією, як і Італії, за два тижні.

ВОЗ щоденно закликає країни вживати термінових та жорстких заходів.

Маючи півмільйона наших громадян в Італії, ви продовжуєте думати, що нам пощастить і головне – молитися і вірити в диво?

На фото: коронавірусний пункт в Італії

Loading...