Ердоган вказав Путіну його місце: «Не лізь у чужі справи і згинь з очей!»

Uncategorized

Ердоган – Путіну: Згинь з моїх очей!

Стали відомі деякі подробиці вчорашньої телефонної розмови між Реджепом Ердоганом і Bолодимиром Путіним. Глава МЗС Росії Сергій Лавров назвав розмову «плідною та конструктивною». Авжеж, «плідна і конструктивна» розмова, якби не деякі її деталі, про які сьогодні розповів сам президент Туреччини Реджеп Ердоган…

Загрузка...

Турецький президент Реджеп Тайіп Ердоган, виступаючи на зустрічі з законодавцями в Стамбулі, заявив, що він закликав Володимира Путіна залишити Туреччину наодинці з режимом сирійського президента Башара Асада і не встромляти свій ніс у чужі справи.

Ну, дослівно так не сказав турецький президент, але у такому дусі.

— «Я запитав Путіна: «Що ти там в Сирії робиш? Який у тебе там бізнес (які справи там?)? Bи будуєте там свою базу? Будуйте! Тільки зійдіть з нашого шляху і залиште нас з режимом Асада один на один. … Повірте нам, ми самі зробимо все, що потрібно», — переповів присутнім Реджеп Ердоган діалог з Путіним.

За словами турецького лідера, його війська увійшли в Сирію не на запрошення Асада, а на запрошення сирійського народу. «І поки народ не запропонує нам піти, ми звідти не підемо», — додав він.

До слова. Протягом останньої доби турецька армія знищила склад та об’єкт з виготовлення «хімічної зброї, розташованої приблизно в 13 кілометрах на південь від Алеппо». Разом з тим була знищена величезна кількість інших військових цілей та об’єктів режиму Асада», — заявив вищий військовий чиновник журналістам за умови анонімності.

Ердоган у свою чергу зазначив, що турецька військова операція в Сирії не розглядається Анкарою як можливість розширення своїх кордонів. «У нас немає претензій на сирійські території або нафту», — сказав глава держави.

Говорячи про втрати в результаті гострої ситуації в сирійській провінції Ідліб, Ердоган повідомив, що число загиблих військових з боку Туреччини збільшилося до 36. «Ми у свою чергу знищили понад дві тисячі сирійських військових, 300 одиниць військової техніки, сім хімічних складів. І будемо продовжувати їх знищувати», — резюмував Ердоган.

Loading...

Rostyslav Demchuk

Loading...