“Сидить у нього на колінах, цілує і…”: 35-річна вчителька закрутила роман з 15-річним учнем (ВІДЕО)

Uncategorized

35-річна вчителька, кандидат педагогічних наук та «Учитель року» завела роман з 15-річним учнем. У Мережі з’явилося відео, як вони обнімаються і цілуються.

За даними ЗМІ, вчителька однієї зі шкіл в російській Астрахані вступала в сексуальний контакт зі школярем. Про це йдеться в заяві матері одного з учнів середньої загальноосвітньої школи №32.

Загрузка...

Жінка написала, що школярі вже кілька днів обговорюють «відео з статевим контактом» між 35-річною вчителькою біології та учнем 9-го класу. Відео зняли учні школи з-під дверей навчального кабінету, де займалися любощами педагог і підліток.

На кадрах можна побачити, що жінка в червоній сукні сидить на колінах у хлопця, цілує його і гладить по голові. Потім на інших кадрах пара вже обіймається біля стіни, при цьому жінка вже в чорній сукні.

Місцеве видання Ast-News.ru пише, що в секс-скандал потрапила досить відома вчителька. У минулому році вона отримала головний приз конкурсу «Учитель року Астрахані – 2019» та учні добре відгукувалися про неї.

Також відомо, що школярі шантажували педагога компрометуючим її відеозаписом. В обмін на своє мовчання вони вимагали з вчительки «5 балів» з біології, але коли жінка відмовилася, відео розіслали по Мережі. Після скандалу вчителька звільнилася за власним бажанням, як і директор школи.

Loading...

“Живемо один раз, тому треба жити яскраво й цікаво, щоб у старості було про що згадати й не соромно внукам розповісти”, – говорила Савінова, яка раніше отримала звання “Вчителька року”.

Зазначається, що після скандалу жінка звільнилася, а услід за нею заяву на звільнення написала й директорка школи.

Також у мережі поширюють листування нібито вчительки зі школярем, де хлопець зізнається їй у своїх почуттях. Проте встановити справжність повідомлень наразі неможливо.

Loading...

У Telegram-каналі Life shot оприлюднили фото неповнолітнього коханця, якого застукали з вчителькою в одному з кабінетів. Його однокласники зазначили, що викладачка сама ініціювала ці “стосунки”.

Джерело

Loading...