Повернення Донбасу: радник Путіна приголомшив українців заявою, “вибухне зсередини”

Uncategorized

Володимир Путін приготував Україні катастрофу через повернення окупованого Донбасу.

Про це в інтерв’ю журналістам розповів колишній радник президента РФ Андрій Ілларіонов, передає Апостроф.

Загрузка...

За його словами, повернення окупованого Донбасу на умовах Володимира Путіна обернеться для України катастрофою.

Ілларіонов стверджує, що тимчасово окуповані території Донбасу є бомбою уповільненої дії, яка вибухне зсередини.

“Україна отримує бомбу навіть не уповільненої, а досить швидкого дії, тому що запуск цього механізму означає реалізацію перших і других мінських угод, в результаті чого дві “квазідержави” виявляються включені в державне тіло України”, – стверджує екс-радник Володимира Путіна.

“Вони заблокують внутрішній розвиток країни за будь-якими напрямками, про які можуть говорити або говорять сьогоднішні проукраїнські партії і діячі. Звичайно, вони заблокують будь-який рух України в бік Європи, Європейського Союзу, НАТО і реальної інтеграції із західним світом”, – попередив Андрій Ілларіонов Україну про підступний план президента країни-агресора.

Раніше ми повідомляли про те, що у президента назвали головну умову для повернення окупованого Донбасу. Про це в коментарі журналістам розповів спецпредставник Держдепу США з українського питання Курт Волкер

Соратник американського президента впевнений, що повернення Донбасу під контроль України можливе лише після проведення виборів і виведення з окупованих територій російських військ.

Курт Волкер, спілкуючись з журналістами, також підкреслив, що перед виборами має бути забезпечена безпека для інших кандидатів.

Loading...

«Потрібно, щоб Росія вивела війська. Повинні бути розформовані нелегальні збройні формування, які підтримує Росія. Повинні бути розташовані миротворці для створення стабільності або відновлена стабільність іншим чином, щоб впровадити мінські домовленості. “Формула Штайнмаєра” починається з виборів, але спочатку ми повинні прийти до цієї точки, щоб мати вільні вибори”, – стверджує спецпредставник Держдепу США.

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *