У Києві депутат з охороною жорстоко побили відомого ветерана АТО (ВІДЕО)

Uncategorized

Вчора, 10 лютого, у Києві, на Березняках, депутат з охороною напали та жорстоко побили ветерана АТО Миколу Ворошнова.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Загрузка...

«Я їхав по головній, а воно вискакувало з права з під знаку. Довелося витормажуватись. Почав йому сигналити вказуючи цим своє незадоволення подібною поведінкою на дорозі. Підрізавши мене авто затормозило, з нього вискочили двоє.

Водій: представницької зовнішності, з депутатським значком на відвороті піджака, а з пасажирського місця — охоронець у плащі з «вухом», який одразу «обозначив» наявність вогнепальної зброї. Нетривала перепалка на підвищених типу: «кому ты сигналишь» та «ты вообще знаешь с кем общаешься «. Зупинились ще одне авто, здаєть Х5, там ще двоє», — написав він.

За словами ветерана, він отримав добрих стусанів. Нападники розбили йогу губу, вибили пів зуба. Але поліцію постраждалий не викликав і ніяких заяв не писав, бо не вірить в правосуддя.

«По автівці: чорний джип, здається Порше Кайєн (можливо Рендж), номерний знак — тільки цифри пам’ятаю: 7747…без букв та точної марки авто — майже неможливо встановити точного власника», — написав він.

Пряма мова:

Микола Ворошнов

Ну що ж, буває🤷‍♂️. Прикро шо не один на один, а тулили мене цілим стадом.

Сталося це у Києві, на Березняках перед виїздом на Дарницький міст, об 11.00. Я їхав по головній, а воно вискакувало з права з під знаку 🔽. Довелося витормажуватись. Почав йому сигналити вказуючи цим своє незадоволення подібною поведінкою на дорозі. Підрізавши мене авто затормозило, з нього вискочили двоє. Водій: представницької зовнішності, з депутатським значком на відвороті піджака, а з пасажирського місця — охоронець у плащі з «вухом», який одразу «обозначив» наявність вогнепальної зброї. Нетривала перепалка на підвищених типу: «кому ты сигналишь» та «ты вообще знаешь с кем общаешься «. Зупинились ще одне авто, здаєть Х5, там ще двоє…

І тут як почало мені «прилітати» з різних сторін. Точно так, прям «в ціль». Добре що встояв на ногах, бо ці могли б почати «піднімати» з носака… здається, до мого великого сорому, я навіть не «відповів», але це не точно…

Добрих стусанів отримав. Давно так не відгрібав. Аж ностальгія😉

Loading...

Повно «юшки», половинка зуба, ну і розвалили трохи губи, особливо з середини. Нормально так поприлітало🥴 Але обличчя пройшло випробування на міцність👌

Поліцію не викликав, ніяких заяв не писав, не вірю я в наше правосуддя, маю на це підстави.

Десь з годину просидів на сайті Верховної ради, намагаючись знайти «знайому» пику. Так шо б «це точно він» — ні, нічого. Я взагалі обличчя погано запам’ятовую, а тут ще й по голові били, тож 🤷‍♂️.

По автівці: чорний джип, здається Порше Кайєн (можливо Рендж), номерний знак — тільки цифри пам’ятаю: 7747…без букв та точної марки авто — майже неможливо встановити точного власника.

❗шукаю тебе, провладна потвора❗
Якщо ти — ЧОЛОВІК, дай потриматись тобі за горло, один на один!!! А потім і твоїм псам хвоста понакручувати, по одному, по чесному, по чоловічи!

П.С. там зупинялися інші машини, напевно знімали на телефони. Якщо натрапите на відео, яке допоможе встановити особи — дайте знати.

Дякую дівчині-водію, яка дала мені цілий бідон чистої води, щоб я привів себе до тями та змив кров.

Loading...