Догралися! Українці об’явили ПОВНИЙ БОЙКОТ! каналу 1+1!

Uncategorized

Цілими роками телеканал нашпиговував України російським та проросійським телерадіопродуктом.

Свати, квартали, копродукційні серіали та фільми з Росією, зрештою, продукт орієнтований на агресора та так званий «пост-совковий простір».

Загрузка...

Замість того, щоб у 2020 році продукувати україномовні серіали та фільми, режисерка каналу заявляє що українська «не звучить», що вона годиться лише для комедій, серйозні серіали єдиною державною мовою бути не можуть. Це ганьба і приниження України і державної мови!

Серіали та фільми на телебаченні мають бути ДЕРЖАВНОЮ мовою.
Канал 1+1 у новому сезоні випускає 7 нових серіалів і ВСІ вони РОСІЙСЬКОЮ.
Поки це не припинеться — ПОВНИЙ БОЙКОТ!

Долучайтесь! Якщо ви «за», ставте «+» та максимально поширюйте допис! Нехай вся країна скаже, якою мовою мають бути серіали в Україні!

Андрій Смолій

Нагадаємо
Канал 1+1 продовжує пробивати моральне дно.

Продюсер каналу Альона Єрємєєва прамо заявила: «Найти тональность украинского языка, чтобы зритель его воспринимал, достаточно непросто…мелодрамы на украинском языке смотрятся хуже, чем комедии…».

PROMO CONTENTMgid

Loading...

Всі нові серіальні проекти канал випустив ВИКЛЮЧНО РОСІЙСЬКОЮ. Як сказала вищезгадана особа «актьорам сложна на украінскам».

Це називається відвертий РАШИЗМ. Нічого спільного з Україною та українською культурою це не має. Просто робота на ринок агресора. І плювали вони на квоти, мову, народ, країну. То їм все байдуже.

Це моральне та ідеологічне дно. Це приниження єдиної державної мови. Це люди, яким плювати де вони працюють і під яким прапором. Тому так і живемо…

Весь медійний продукт в Україні має випускатися державною мовою. Так відбувається там де себе поважають. В кожній цивілізованій країні

Loading...