Українці, згадайте Ігоря Брановицького — героя-«кіборга»! Таким він був на останньому відео бoйовuків

Uncategorized

Українці, згадайте Ігоря Брановицького — героя-«кіборга»!

Синя куртка, чорна шапка, замерзлі руки і відчужений погляд.

Загрузка...

Таким був Ігор Брановицький на останньому відео бойовиків, знятому 21 січня 2015 року на руїнах нового термінального комплексу Донецького аеропорту. Всю ніч перед зустріччю з ворогом Ігор перемотував рани пораненим товаришам, давав закурити їх останню в житті сигарету, тримав їх за руки, коли вони видавали останній подих. Заспокоював їх, коли вони просили пристрелити їх, страждаючи від болю.

У ту ніч, після другого підриву терміналу поранених було дев’ять. Вранці половина померла. Ігор же після підриву отримав лише осколок в бронежилет і контузію. Він повинен був жити. Але вийшло по-іншому.

Бойовики «Спарти» зайшли в те, що залишилося від терміналу, полонили Ігоря і ще пару хлопців, повели їх в «КаМаЗ» і відвезли до Донецька. Ігор ще не знав, що ця поїздка остання і йому залишалося жити всього лише сім годин. Їх привезли в підвал якогось приміщення, почали допитувати. Там Ігор сказав, що він кулеметник і прийшов воювати за СВОЮ країну. Таким пощади у ворога не знайшлося.

Його били кілька годин. Ногами, арматурою, змушували ставати на коліна. А коли він відмовлявся, стріляли з травматичного пістолета по ногах. Кулі так і залишилися в тілі, коли мати його отримала.. Коли тіло Ігоря Брановицького перетворилося просто в криваву масу, «полегшити» його страждання прийшов «Моторола». Він вистрілив Ігорю в голову.

Що тут говорити про якусь Женевську конвенцію, в якій наказано поводження з військовополоненими. На цих дикунів, які так вчинили з Ігорем, це не поширюється. Їм не знайоме поняття Честі.

Справа Ігоря Брановицького лежить в кабінетах СБУ. Його намагаються розслідувати за статтею 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство»….

Згадайте Ігоря Брановицького в ці дні. Дні кінця Донецького аеропорту 15.01-21.01

Loading...

Згадайте про солдата 90 батальйону, 81 окремої аеромобільної бригади, який віддав своє життя за слова «Я воюю за СВОЮ землю»!

Людмила Викторовна

Loading...

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *