Пусть возвращаются в свои 95-е кварталы. Эту власть нужно немедленно менять всю — от некомпетентного Президента до каждого чиновника, которого он привел с собой

Uncategorized

Голова фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» у Верховній Раді Юлія Тимошенко виступає за зміну не тільки уряду, але і всієї влади через її некомпетентності.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби політичної партії «Батьківщина», передають Українські Новини.

«Цю владу треба негайно міняти всю — від некомпетентного Президента до кожного некомпетентного чиновника, якого він привів з собою. А також депутатів, які голосують за продаж землі, повернення грального бізнесу, знищення малого і середнього підприємництва. Їх всіх треба негайно прибирати»,- сказала Тимошенко.

Загрузка...

На її думку, найближчі соратники Президента підтвердили, що у державного керма стоять профани, які абсолютно не розбираються в економіці та управлінні державою.

Країна емоційно, грунтуючись на серіалі «Слуга народу», віддала своє життя в руки некомпетентним профанам. Нехай вони повертаються у свій бізнес, свої 95-е квартали і не отруюють життя України», — зазначила Тимошенко.

«Плівки Гончарука» відкривають очі українському суспільству. Коли можновладці самі про себе говорять, що вони профани в економіці, а президент — ноль в управлінні державою, очевидно, що країна віддала своє життя в руки некомпетентним людям.

Тут не питання, як вони тепер будуть переставляти стільці у владі. Треба не стільці совати на цьому Титаніку, а прибирати всіх оптом.

Джерело

Loading...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *